Zapraszamy regionalne przedsiębiorstwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pandemią z Komisją Europejską za pośrednictwem krótkiej, (około 10-minutowej), anonimowej ankiety on-line.

Celem niniejszego kwestionariusza jest zebranie informacji, które pomogą Komisji Europejskiej w skalibrowaniu jej polityki na rzecz ożywienia gospodarki.

W szczególności posłużą one opracowaniu funkcji wczesnego ostrzegania UE (EU Rapid Alert Function), której celem jest rozwiązanie problemów europejskich przedsiębiorstw związanych z łańcuchem dostaw

Kwestionariusz jest całkowicie anonimowy. O przekazanie lokalizacji oraz adresu e-mail proszone są w ankiecie tylko te firmy, które chciałyby skorzystać ze wsparcia sieci Enterprise Europe Network, a nie znają danych ośrodka sieci z regionu. Jednakże wszystkim mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom zainteresowanym naszymi usługami proponujemy kontakt bezpośredni (een@iph.krakow.pl, tel. 12 428 92 54), który przyniesie efekt szybszy niż przekazanie adresu firmy w ankiecie.

Ankieta opublikowana na portalu Komisji Europejskiej https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SCD-Covid19 dostępna jest do końca roku, także w polskiej wersji językowej, która wyświetla się po wyborze języka polskiego z listy zamieszczonej w okienku Languages po prawej stronie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png