Jak co roku Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie przyznała wyróżnienie z cyklu „ Kultura-Media-Biznes”. KMB to spotkanie, na którym corocznie przyznawana jest nagroda dla osoby ze świata kultury za pełne pasji działania, które przez swoją nieszablonowość i atrakcyjność przyczyniają się do promocji Krakowa i budowania wspaniałej krakowskiej atmosfery.

To honorowe wyróżnienie w postaci specjalnie zaprojektowanej i za każdym razem innej statuetki-dla osoby związanej z Krakowem, która w sposób szczególny i niecodzienny zaznacza w naszym mieście swoją obecność. Autorem wręczanych płaskorzeźb jest krakowski artysta rzeźbiarz Kazimierz Adamski.


Miło nam poinformować, że Laureatami Wyróżnienia Kultura Media Biznes 2019 zostali Państwo Joanna i Janusz Trzebiatowscy  „za łączenie ludzi różnych zawodów na rzecz kultury i sztuki poprzez Stowarzyszenie POLART od 30 lat”.


Kilka słów od laureatów:

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png