Zapraszamy do udziału w spotkaniach brokerskich R2B Research to Business w formule  online, organizowanych w ramach  Innovat&Match Brokerage Event 2022 w dniach 8 i 9 czerwca 2022.

Wydarzenie  adresowane jest do firm, uczelni, ośrodków badawczych, startupów i klastrów, poszukujących międzynarodowych partnerów do współpracy w zakresie transformacji cyfrowej.

Dostęp do pełnej listy zarejestrowanych już firm (katalog uczestników) znajduje się  na stronie internetowej: https://innovatmatch-2022.b2match.io/

Rejestracja na wydarzenie kończy się 6 czerwca 2022. Każdego dnia katalog jest uzupełniany gdyż pojawiają się nowe firmy!

Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby odbyć spotkanie on-line. Prośby o spotkanie muszą zostać zaakceptowane (wtedy zostaje wybrany czas spotkania). W przeciwnym razie będą odrzucone przez drugą stronę.

W przypadku zainteresowania należy zarejestrować się na stronie:  https://innovatmatch-2022.b2match.io/signup  oraz określić profil swojej działalności, a także rodzaj poszukiwanej współpracy. Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network jako tzw. Support Office -firmy z województwa małopolskiego proszone są  o zaznaczenie PL_Izba Przemyslowo-Handlowa w Krakowie.

W dniach  8 i 9 czerwca 2022, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań online, na stronie internetowej wydarzenia.

Organizacje klastrów międzynarodowych i eksperci klastrów są zaproszeni do zapisania się na dedykowane sesje w dniu 8 czerwca br.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.
Udział w giełdzie jest bezpłatny.
Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie internetowej organizatora https://innovatmatch-2022.b2match.io/
Dodatkowych informacji udziela Małgorzata Deka, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png