Centrum Business in Małopolska i Polsko-Słowacka Izba Przemysłowo-Handlowa serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji „Doing business in Slovakia”, która odbędzie się 19 stycznia 2023 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Jeśli interesuje Państwa słowackie otoczenie biznesowe obejmujące podatki, logistykę, finanse i informacje prawne, zaplecze instytucjonalne oraz szczegóły dotyczące słowackiej kultury biznesu – wydarzenie będzie wyjątkową okazją do spotkania z ekspertami i praktykami w tych dziedzinach. Obraz warunków rozwijania biznesu na rynku słowackim dopełni historia ekspansji polskiej firmy na tamtejszy rynek.

Po części merytorycznej wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na lunch oraz sesję networkingową.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest rejestracja przez formularz na stronie.
Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie Centrum Business in Małopolska.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Business in Małopolska oraz Polsko-Słowacka Izba Przemysłowo-Handlowa. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym: Witolda Kozłowskiego – Marszałka Województwa Małopolskiego, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ambasady Republiki Słowackiej w Warszawie.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png