Firma chciałaby nawiązać współpracę z polskimi firmami logistycznymi, magazynami B2B lub B2C oraz e-commerce, firmami produkcyjnymi (automotive, rolnictwo, elektronika, AGD).

W ostatnich dniach zwróciła się do Izby francuska firma ISITEC International (https://isitec-international.com/), która specjalizuje się w rozwijaniu oraz integrowaniu rozwiązań mających na celu cyfryzację i zwiększenie produktywności w logistyce. Firma skupia się na logistyce 4.0 dla przemysłu samochodowego, lotniczego oraz rolniczego. ISITEC International oferuje swoim klientom szereg rozwiązań, w tym systemy do przygotowania części, E-Kanban oraz roboty mobilne. Ponadto, firma wyposaża również urzędy pocztowe, firmy kurierskie oraz e-commerce w maszyny sortujące oraz systemy przygotowywania zamówień. Dzięki swoim innowacyjnym i kompleksowym rozwiązaniom, oraz doświadczeniu ISITEC International jest liderem w swojej branży.

Firma ta chciałaby nawiązać współpracę z polskimi firmami logistycznymi, magazynami B2B lub B2C oraz e-commerce, firmami produkcyjnymi (automotive, rolnictwo, elektronika, AGD). Z chęcią zaprezentuje swoją ofertę dyrektorom działów logistyki. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Agnieszką Czubak w IPH w Krakowie (aczubak@iph.krakow.pl, tel. 12 428 92 54).

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png