Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych w ramach targów SUBCONTRACTING organizowanych w dniach 4-7 czerwca 2019 roku w Poznaniu razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska.

SUBCONTRACTING to targi dla podwykonawców przemysłowych z kraju i zagranicy. Ich rolą jest pokazanie potencjału firm działających w przemyśle oraz łączenie zleceniodawców i wykonawców
z różnych sektorów gospodarczych.

 

 

           


 
Kluczowym elementem targów są międzynarodowe dwudniowe spotkania kooperacyjne - Subcontracting Meetings. Ta wyjątkowa i wygodna formuła pozwala na budowanie trwałych relacji między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami. Niewątpliwą zaletą tej formy matchmakingu jest możliwość wcześniejszego poznania profili oferentów i umówienia się na konkretne spotkania przed targami za pomocą specjalnego panelu internetowego https://subcontracting-meetings-2019.b2match.io/. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów, tj. 5-6 czerwca 2019.


DO WYSTAWIANIA SIĘ na targach zapraszamy firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych i gumy, obróbki drewna, elektroniki, a także firmy świadczące usługi dla przemysłu.
 
Rejestracja online: https://subcontracting-meetings-2019.b2match.io/
 
Kontakt:
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
Anna Karolak
tel.: 12 428 92 62
e-mail: akarolak@iph.krakow.pl

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png