Zapraszamy małopolskie firmy do wzięcia udziału w dofinansowanej misji handlowej do Sewilli, która odbędzie się w dniach 15 – 17 października 2019 r. Misja skierowana jest do przedstawicieli sektora górniczego, tj. importerów, dystrybutorów i dostawców materiałów, urządzeń, bądź surowców na potrzeby sektora górniczego, hutniczego i in.

Wydarzenie to organizowane jest przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2019 (MMH www.mmhseville.com), które odbędą się w Sewilli. Wstępny katalog tegorocznych wystawców znajduje się na stronie: https://mmhseville.com/en/exhibitors-list/

Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiej firmy będzie w całości pokryty przez Agencję Extenda (przeloty, noclegi, śniadania i lunche, wizyty studyjne na targach i w lokalnych kopalniach).

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmuje na podstawie formularza zgłoszeniowego Agencja Promocji Regionu Andaluzji Extenda w Sewilli. Warunkiem uczestnictwa w misji i wzięcia udziału w spotkaniach B2B jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.

Ramowy program wyjazdu:

  • 14 października – przylot do Sewilli
  • 15 października – wizyty studyjne w okolicach Sewilli oraz spotkania na targach MMH 2019
  • 16 października – wizyty studyjne w okolicach Sewilli oraz spotkania na targach MMH 2019
  • 17 października – wizyty studyjne i powrót do kraju (w zależności od możliwych połączeń lotniczych)
  • 18 października – powrót do kraju

Więcej informacji:
tel. 12 428 92 55
e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png