Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które odbędą się 10 października 2019 r. Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Centrum Kariery UEK oraz Fundacja UEK.

Targi Pracy UEK są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w środowisku akademickim, bardzo wysoko ocenianym zarówno przez pracodawców, jak i odwiedzających je studentów oraz absolwentów. Firmy mogą liczyć na skuteczne rozwiązania w docieraniu z ofertą zatrudnienia do potencjalnych kandydatów. Potwierdzeniem tej skuteczności jest zadowolenie pracodawców ze współpracy deklarowane na poziomie 92%.

Rekrutacja z Akademickim Centrum Kariery UEK to:

  • Wysokie standardy współpracy z Firmami
  • Efektywne narzędzie budowania marki pracodawcy
  • Zmotywowani kandydaci o profilu biznesowym
  • Konkurencyjna oferta
  • Wysoka frekwencja.

Termin przyjmowania zgłoszeń na Targi mija 25 lipca. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się pod adresem: http://bit.ly/2xNq6hf.

Sponsorami Targów są: ABB, Euroclear Bank, HedgeServ Poland, Motorola Solutions, UBS. Sponsorem głównym jest State Street Bank. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: ABSL, Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie, Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Partnerami Targów są: Careers in Poland, Magazyn Eurostudent, Kariera w Finansach, Praca.pl, RMF MAXXX.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją i wideorelacją z wiosennej edycji Targów.

Kontakt do Organizatorów:
Akademickie Centrum Kariery
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
tel.: 12 293-53-52
kariery@uek.krakow.pl
www.kariery.uek.krakow.pl

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png