moj-pierwszy-biznes-cover

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z Miasta Krakowa do wzięcia udziału w konkursie „Mój Pierwszy Biznes” organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie we współpracy z Gminą Miejską Kraków i ABSL.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności gospodarczej oraz kształtowanie postaw biznesowych. Konkurs polega na opracowaniu BIZNES PLANU prezentującego przedsięwzięcie gospodarcze. W Konkursie mogą brać również udział biznes plany przygotowane zespołowo !

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe ufundowane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, Gminę Miejską Kraków, ABSL oraz innych sponsorów pozyskanych przez organizatora.

 

 

Nagroda główna - 5 000 zł, II miejsce – 3 500 zł, III miejsce – 2 000 zł

Nagroda dla opiekuna merytorycznego zwycięskiego zespołu - 1 500 zł

Nagroda w kategorii: Najbardziej Innowacyjny Biznes Plan - 3 000 zł

Nagroda w kategorii: Młody Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie - 3 000 zł

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Koordynatora Konkursu – Zespołu Szkół Ekonomicznych Nr 1 w Krakowie http://www.zse1.edu.pl/

Jeśli masz pomysł na własną firmę, chcesz odnieść sukces w świecie biznesu, zgłoś swój pomysł do konkursu i wygraj nagrodę !!!

 

Termin nadsyłania biznes planów do 23 października 2019 roku !!!

moj pierwszy biznes plakat

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png