Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu pt. „Prawo pracy – nowe i planowane regulacje”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 11.00

Zaproszenie adresowane jest do członków zarządów, dyrektorów personalnych, pracowników działów kadr i HR, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie kadrowe w przedsiębiorstwie czy instytucji.

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z ostatnimi zmianami w zakresie prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony pracowników przed dyskryminacją i mobbingiem. Ponadto omówione zostaną rozwiązania mające na celu ograniczenie wystąpienia ryzyka odpowiedzialności pracodawcy za naruszenia tego rodzaju.

Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się czy nowa dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1152 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w Unii Europejskiej wprowadza dodatkowe obowiązki dla pracodawców. Omówione zostaną również planowane zmiany w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także perspektywy ich wdrożenia. Będzie to również okazja do dyskusji na tematy istotne z punktu widzenia przedsiębiorców oraz indywidualnej konsultacji z ekspertem.

Spotkanie poprowadzi:
Pani Katarzyna Mnich-Żołyniak – Radca Prawny w biurze krakowskim kancelarii Ernst & Young Law Tałasiewicz, Zakrzewska  i Wspólnicy sp. k.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona.

 

Przyjęcie na spotkanie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png