W dniu 9 kwietnia  odbyło się spotkanie online Loży Kobiet Biznesu IPH.  Tematem spotkania była wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie dla firm w związku z panującą sytuacją gospodarczą spowodowana epidemią koronawirusa.

Na kolejnym spotkaniu on-line Loży, które odbyło się 23 kwietnia, Grażyna Trytek - Dyrektor Rozwoju Regionu, Region Małopolski Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Renata Deptała, Dyrektor Regionu Region Małopolski Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawiły możliwości pozyskiwania pomocy finansowej dla przedsiębiorców, którzy stracili płynność finansową z powodu COVID-19 – Pakiet pomocowy BGK i PFR dla przedsiębiorców.

W dniu 7 maja odbyło się kolejne spotkanie online Loży Kobiet Biznesu IPH w Krakowie. Tematem spotkania była „ Komunikacja zdalna w zarządzaniu zespołem” – prezentację przedstawiła Anna Buczek firma Sekwencja Biznesu oraz „ Jak się dobrze sprzedać na wizji” prezentacja przygotowana przez Maję Drexler - firma Kaizen Media.

Kolejne spotkanie online Loży Kobiet Biznesu Izby Przemysłowo – Handlowej odbyło się 14 maja. Anna Szybist z Agencji Reklamy Wenecja Sp. z o.o., przedstawiła istotne informacje i wskazówki nt  „ Jak promować Firmę w Mediach Społecznościowych”.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png