12 maja 2022 r. gościem Loży Kobiet Biznesu przy IPH była Monika Buchajska-Wróbel – współzałożycielka i Partner Zarządzający w firmie doradztwa personalnego Inwenta, pomysłodawczyni i współzałożycielka Stowarzyszenia Interim Managers.

Inwenta to firma typu service provider w zakresie interim management, czyli realizująca kompleksowo projekt IM  poprzez oddelegowanie do pracy managera czasowego.

Podczas spotkania rozmawiałyśmy o idei interim management i shadow management, kim jest Interim Manager, o korzyściach dla firm ze współpracy z IM, o najczęstszych powodach wynajmowania IM oraz o branżach, w których w Polsce najpowszechniej działają IM.

Monika Buchajska-Wróbel – obecna Prezes Stowarzyszenia Interim Managers przedstawiła najważniejsze aspekty jego działalności: certyfikacja Interim Managers, edukacja i szkolenia, badanie rynku IM, organizacja konferencji i webinariów, publikacje - wszystkie służące rozwojowi, propagowaniu i upowszechnianiu koncepcji zarządzania poprzez IM oraz staniu na straży zachowania etyki, rzetelności i standardów pracy IM.

Znakomite środowisko do korzystania z usług IM tworzy dynamika zmian w otoczeniu przedsiębiorstw, potrzeba zarządzania tymi zmianami, konieczność uzyskiwania szybkich rozwiązań i rezultatów oraz globalny trend rozwijania elastycznych form zatrudnienia.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png