Loża Kobiet Biznesu w IPH organizuje w dniach 9-10 października 2019 r. bezpłatne warsztaty mające na celu aktywizację zawodową kobiet w wieku powyżej 50 lat, poprzez przekazanie uczestniczkom w sposób praktyczny i dostępny wiedzy i umiejętności niezbędnych do założenia i prowadzenia własnego biznesu. Warsztaty odbędą się w Stowarzyszeniu CENTRUM B7, Os. Centrum B bl. 7 (wejście od Al. Przyjaźni).

Założeniem warsztatów jest przyczynienie się do wzmocnienia u uczestniczek poczucia pewności, że prowadzenie własnego biznesu jest możliwe także w dojrzałym wieku. Warsztaty są skierowane do pań zamieszkujących obszar tzw.  „starej” Nowej Huty.

Tematyka warsztatów będzie dotyczyć m.in. pomysłu na biznes i sposobów pozyskiwania klientów, prawnych aspektów prowadzenia biznesu, przygotowania modelu finansowego biznesu, bezpieczeństwa prowadzenia biznesu, promocji i marketingu z wykorzystaniem nowoczesnych mediów, oraz pozyskiwania środków na działalność.

Panie  zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego. Jeżeli istnieje możliwość zeskanowania podpisanego formularza proszę go wysłać na adres mailowy biuro@iph.krakow.pl, jeżeli to stanowi jakikolwiek kłopot prosimy o kontakt z pracownikiem izby  Anną Czajką pod nr  telefonu 12 428 92 50, kom. +48 662 248 602 w celu ustalenia dogodnej dla uczestniczki formy dostarczenia formularza.

Tutaj znajdą Państwo program warsztatów oraz krótki formularz zgłoszeniowy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png