Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRHR20171019001

Chorwacja

Firma poszukuje producentów ziół - ekologicznych ziół i roślin leczniczych, do stosowania w swoich produktach końcowych, takich jak herbaty i mieszanki herbat, ekologiczne nalewki i produkty w kapsułkach oparte na ziołach leczniczych. Firma bierze pod uwagę współpracę w ramach umowy produkcyjnej.

2.       

BRSE20171109001

Szwecja

Firma specjalizująca się w dystrybucji, sprzedaży i działalności marketingowej produktów żywnościowych i nieżywnościowych, oferuje swoje usługi jako pośrednik handlowy producentom ekologicznych, organicznych, wegańskich i bio produktów gotowych wejść na szwedzki rynek. Spółka oferuje umowy dystrybucyjne i handlowe w celu poszerzenia portfolio produktów. 

3.       

BRTR20161223001

Turcja

Dystrybutor artykułów sanitarnych, takich jak umywalki, sedesy, wanny, brodziki i akcesoria łazienkowe i instalacyjne, takie jak krany, zbiorniki toaletowe i zawory do systemów dystrybucji wody, poszukuje nowych produktów z Europy, aby rozszerzyć swoje portfolio produktów w celu dystrybucji na rynek turecki. 

4.       

BRFR20171023001

Francja

Dystrybutor sprzętu ogrodniczego specjalizujący się w dystrybucji wysokiej klasy  ekologicznych urządzeń i akcesoriów ogrodniczych, planuje poszerzyć i urozmaicić swoją ofertę produktową i poszukuje producentów, hurtowników lub dostawców nowych produktów związanych z ogrodnictwem, aby zaproponować swoje usługi dystrybucyjne w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych. 

5.       

BRNL20171108001

Holandia

Firma aktywna w handlu drobnym sprzętem mleczarskim, pomaga małym przedsiębiorcom w rozpoczęciu produkcji serów lub produkcji świeżych produktów mlecznych (mleko, jogurt, masło itp.).  Poszukuje firmy, która będzie mogła produkować podstawowy sprzęt mleczarski pod własną marką, zaczynając od małych zbiorników procesowych ze stali nierdzewnej (60-200 litrów). 

6.       

BRTW20170801001

Tajwan

Importer i hurtownik medyczny poszukuje nowych urządzeń medycznych, chirurgicznych i szpitalnych na całym świecie, aby rozszerzyć swoje portfolio. Firma poszukuje producentów produktów w celu współpracy w ramach umowy handlowej. 

7.       

BRNL20171124001

Holandia

Firma projektuje i produkuje szeroką  gamę drewnianych zabawek dla dzieci. Do produkcji kolekcji zabawek firma poszukuje nowego partnera produkcyjnego, który jest zainteresowany współpracą w ramach umowy produkcyjnej. 

8.       

BRPT20171102001

Portugalia

Firma  sektora MŚP z ponad 9-letnim doświadczeniem w analizie technicznej, projektowaniu, usługach doradczych dla użytkowników końcowych / inwestorów oraz wdrażaniu projektów w zakresie efektywności energetycznej poszukuje nowych innowacyjnych produktów (sprzęt kontrolny i oprogramowanie, czujniki i urządzenia pomiarowe), aby rozszerzyć portfolio swoich produktów. Firma poszukuje podmiotów prywatnych lub publicznych do zawarcia umowy handlowej. 

9.       

BRSE20171116001

Szwecja

Firma sprzedająca produkty opakowaniowe dla przemysłu fast food poszukuje producenta wytwarzającego nową gamę opakowań jednorazowych. Nowe produkty powinny być wykonane z bio-plastików lub materiałów pochodzących z recyklingu. Docelowymi rynkami zbytu są m. in. kraje bałtyckie, Europa Wschodnia, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Hiszpania. 

10.   

BRRO20170913001

Rumunia

Firma komercjalizująca produkty farmaceutyczne poszukuje partnerów, którzy chcą sprzedawać swoje produkty w Rumunii na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych. Firma koncentruje się na produktach farmaceutycznych, takich jak suplementy diety, kosmetyki i dermokosmetyki. 

Szczegółowe informacje o ofertach:
Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie
Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png