Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRSK20181127001

Słowacja

Dystrybutor w branży spożywczej, planujący rozszerzyć asortyment oferowanych produktów, poszukuje producentów i importerów różnego rodzaju ciastek (m.in. krakersów, herbatników,  itp. z min. 5-miesięcznym terminem przydatności), celem podpisania umowy o świadczenie usług dystrybucji.

2.       

BRRO20181119001

Rumunia

Firma specjalizująca się w branży florystycznej, poszukuje dostawcy ozdób i akcesoriów do tworzenia kompozycji kwiatowych. Poszukiwanymi produktami są m. in. : wazony, misy, kosze, ozdobne pudełka, klatki dla ptaków, stylizowane elementy z tworzyw naturalnych, sztucznych i tekstylne.

3.       

BRRO20180831001

Rumunia

Firma specjalizująca się w sprzedaży owoców suszonych i kawy, poszukuje dystrybutorów celem zawarcia umowy dystrybucyjnej

4.       

BRTR20181024001

Turcja

Przedsiębiorstwo zajmujące się pakowaniem i sprzedażą mieszanek paszowych dla ptaków ozdobnych, poszukuje producentów surowców do mieszanek, takich jak m.in. proso, sorgo, groch, kukurydza, nasiona słonecznika. Firma oferuję długoterminową umowę o podwykonawstwo.

5.       

BRGR20180903001

Grecja

Firma specjalizująca się w handlu ciągnikami i innymi maszynami rolniczymi, a także narzędziami ogrodniczymi i systemami nawadniającymi, poszukuje producentów i dostawców inteligentnych systemów irygacyjnych oraz innowacyjnych technologii nawadniania pól  i szklarni. Firma planuje poszerzyć zakres oferowanych produktów i oferuje współpracę w formie umowy agencyjnej lub umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

6.       

BRQA20180724001

Katar

Firma specjalizująca się w imporcie i dystrybucji sprzętu medycznego, poszukuje producentów i dostawców produktów medycznych wykorzystywanych w takich obszarach medycznych jak : onkologia, dermatologia, kardiologia, antykoncepcja i ginekologia, immunologia, diagnostyka, endokrynologia, laryngologia, okulistyka. Firma oferuje swoje usługi w charakterze dystrybutora na rynku katarskim i w krajach Bliskiego Wschodu. Poszukiwane produkty muszą być wyprodukowane w całości w krajach UE.

7.       

BRDE20180301001

Niemcy

Przedstawiciel handlowy specjalizujący się w handlu opakowaniami, poszukuje producentów i dostawców  opakowań papierowych: toreb papierowych, papierów do pakowania i składanych pudełek papierowych mających zastosowanie w branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej i elektronicznej. Firma oferuje swoje usługi w charakterze agenta handlowego na rynku niemieckim, austriackim i krajów Beneluksu.

8.       

BRCY20180730001

Cypr

Firma zajmująca się ręczną produkcją  mydła z naturalnych składników na bazie oliwy z oliwek, oleju kokosowego i oleju z konopi, poszukuje  dostawców surowców takich jak olej kokosowy, organiczny olej arganowy i olejki eteryczne.

9.       

BRSG20181005001

Singapur

Firma założona w 2015 r., będąca dystrybutorem wina, poszukuje dostawców wina. Firma specjalizuje się w dostarczaniu  wysokiej jakości wina na całym świecie, a także świadczy usługi dotyczące konsultacji winiarskich. Firma sprowadza wino z Europy i aktywnie poszukuje partnerów, którzy produkują wino celem  dystrybucji na rynku Singapuru i Azji Południowo-Wschodniej. Firma planuje  podpisanie umowy o świadczenie usług dystrybucji.

10.   

BRDK20181004001

Dania

Firma działająca w branży spożywczej   zainteresowana jest nawiązaniem kontaktu z  dostawcami ekologicznych orzechów. Poszukuje następujących  produktów: migdały Marcona i Valencia, orzechy włoskie, orzechy laskowe z Piemontu, orzechy makadamia, nerkowce, orzechy pekan, pistacje (łuskane, w łupinach, prażone i solone). Dostawcy powinni mieć możliwość   udokumentowania ekologicznego pochodzenie oferowanych produktów. Preferowane są dostawy w opakowaniach próżniowych po 1 kg.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png