Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

95662/Izrael

Izrael

Firma oferuje pastę TAHINI wykonaną  w 100% z najwyższej jakości etiopskich nasion sezamu "Humera”, bez dodatku soli. Tahini jest w 100% bezglutenowe, pozbawione produktów mlecznych, soi oraz orzeszków ziemnych. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z producentami i dystrybutorami produktów premium, mającymi doświadczenie we wprowadzaniu produktów spożywczych na rynek krajowy i zagraniczny.

2.       

95663/Izrael

Izrael

Firma założona w 1978 roku, będąca liderem w projektowaniu i opracowywaniu wysokiej jakości  innowacyjnych rozwiązań mocujących, produkuje zamki błyskawiczne oraz inne elementy mocujące mające zastosowanie w  technicznym przemyśle tekstylnym (odzież marynistyczna, odzież ochronna, kombinezony, namioty, markizy i rolety okienne, bramy szybkobieżne) oraz rolnictwie i przemyśle ciężkim. Zamki spełniają wszystkie standardy branżowe i normy ISO-9001, ASTM, DIN, BIS oraz normy japońskie. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z  producentami odzieży ochronnej, namiotów, kombinezonów, markiz i rolet okiennych oraz dystrybutorami akcesoriów dla przemysłu tekstylnego i marynistycznego.

3.       

95665/Izrael

Izrael

Firma zajmuje się importem i dystrybucją dodatków do żywności dla klientów przemysłowych i instytucjonalnych. Główny wysiłek firmy koncentruje się na imporcie wysokiej jakości suplementów diety.  Wśród  klientów znajdują się zakłady produkujące żywność. Firma dysponuje zaawansowanym systemem dystrybucji, który pozwala szybko i sprawnie dotrzeć do setek klientów w całym kraju. Firma poszukuje partnerów: w zakresie importu-producentów dodatków do żywności dla przemysłu i klientów instytucjonalnych, w zakresie eksportu - zakłady produkcji żywności.

4.       

95666/Izrael

Izrael

Firma zajmuje się produktami i surowcami dla piekarni i cukierni i jest uważana za jedną z największych firm w tej branży w Izraelu.

Firma importuje, produkuje i sprzedaje szeroki asortyment ekskluzywnych produktów spożywczych. Wśród produktów firmy znajdują się: dżemy, pasty do smarowania, galaretki, puddingi i inne produkty wysokiej jakości.

Firma importuje następujące produkty: olej palmowy, olej sojowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy bogaty w kwas oleinowy, kakao w proszku, czekolada, płatki ziemniaczane, nasiona sezamu i wiele innych surowców.

Firma poszukuje producentów surowców dla przemysłu spożywczego, a zwłaszcza w dziedzinie pieczenia.

5.       

95667/Izrael

 

Izrael

Firma jest jednym z czołowych izraelskich importerów i dystrybutorów artykułów spożywczych i napojów (konserwy mięsne, konserwy rybne, konserwy warzywne, konserwy owocowe, wyroby cukiernicze, słodycze, przekąski, soki i nektary, piwo, napoje alkoholowe). Firma posiada ok. 1500 punktów sprzedaży (handel detaliczny, minimarkety, sklepy spożywcze, sklepy z alkoholem, bary, restauracje). Celem poszerzenia oferowanego asortymentu, firma poszukuje nowych produktów, takich jak: napoje alkoholowe, słodycze, żywność  w puszkach, herbata i soki. Potencjalni partnerzy to: browary, destylarnie whisky i koniaku, producenci konserw, słodyczy i przekąsek.

6.       

95671/Izrael

Izrael

Firma opracowuje, produkuje i eksportuje wysokiej jakości luksusowe produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów oparte na minerałach z Morza Martwego. Firma oferuje szeroką gamę dermatologicznie przetestowanych produktów do leczenia wszystkich znanych problemów skórnych. Firma poszukuje potencjalnych partnerów na całym świecie do współpracy w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.    

7.       

BOTR20181010001

Turcja

Firma założona w 2004 roku specjalizuje się  w zakresie produkcji tekstyliów technicznych. Firma skupia się głównie na linii biznesowej dotyczącej odzieży technicznej ochronnej. Firma poszukuje partnerów zainteresowanych produkcją wyżej wspomnianych produktów. Oferowana jest umowa produkcyjna.

8.       

BRIE20180802001

Irlandia

Producent z północno-zachodniej Irlandii, poszukuje producentów plastikowych zbiorników, opryskiwaczy oraz wiązek przewodów.

9.       

BRNL20181031001

Holandia

Firma zajmująca się w sprzedażą i marketingiem urządzeń medycznych, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w tej branży, poszukuje nowych produktów chirurgicznych jednorazowego użytku oraz opieki domowej. Firma jest zainteresowana produktami niszowymi.

10.   

BRRO20181010001

Rumunia

Firma specjalizująca się w detalicznym i hurtowym handlu kwiatami i roślinami, poszukuje nowych partnerów biznesowych mogących dostarczyć akcesoria do kwiatów. Firma oferuje ich dystrybucję.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png