Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRBE20181030001

Belgia

Firma specjalizująca  w branży budowlanej, poszukuje dostawców ksylitu (odmiany węgla brunatnego) do jednego ze swoich prefabrykowanych produktów. Ksylit jest surowcem obecnym w kopalniach węgla brunatnego i musi  być przetwarzany przez młyn, aby uzyskać dobrą teksturę. Firma poszukuje dostawców tego surowca w oparciu o umowę produkcyjną.

2.       

BOUA20180731002

Ukraina

Firma zajmująca  się od 8 lat  produkcją i dostarczaniem szerokiej gamy suszonych owoców (śliwki, jabłka, gruszki, itp.), poszukuje dystrybutorów z krajów UE specjalizujących się w zdrowej żywności, celem współpracy na zasadzie umowy dystrybucyjnej.

3.       

BOAM20181101005

Armenia

Firma założona w 1994r., produkuje ekologiczne ekstrakty herbaty z różnych  owoców (np. z owoców dzikiej róży, dzikich jagód) oraz tłoczone na zimno  oleje z różnorodnych nasion jagód. Firma poszukuje partnerów na zasadzie umowy  świadczenia usług dystrybucyjnych.  Produkty firmy są dobrze znane na rynku ormiańskim i są sprzedawana we wszystkich supermarketach, sieciach spożywczych i sklepach ekologicznych.

4.       

BRDE20181107001

Niemcy

Dostawca motoryzacyjny poszukuje producenta narzędzi, który będzie w stanie wytwarzać złożone narzędzia do maszyn przemysłu ciężkiego (zwłaszcza do maszyn do tłoczenia i głębokiego tłoczenia). Firma powstała w 1992 r i produkuje tłoczone i ciągnione metalowe części dla przemysłu motoryzacyjnego (do 13 milionów różnych komponentów rocznie).

Preferowana jest długoterminowe współpraca na zasadzie umowy produkcyjnej. Wymagany jest certyfikat ISO 9001.

W Niemczech wielu producentów narzędzi ma ograniczoną wydajność, dlatego firma poszukuje zagranicznego producenta, celem poszerzenia   swego portfolio dostawców.

5.       

BRRO20181113001

Rumunia

Firma założona w 2017r, zajmująca się dystrybucją elementów złącznych,  zainteresowana jest rozszerzeniem swego asortymentu w zakresie dostaw i poszukuje współpracy z producentami elementów montażowych na zasadzie umowy produkcyjnej.  Firma jest ważnym regionalnym dystrybutorem sprzętu, narzędzi i sprzętu hydraulicznego. Portfolio produktów firmy obejmuje: łączniki, elementy przewodów i kabli, uchwyty, zawiasy, pokrętła, tłoki, zatrzaski, materiały ścierne, nity, wkładki, itp

6.       

BRCY20190404001

Cypr

Firma, której głównym przedmiotem działalności jest eksport produktów spożywczych i innych towarów, poszukuje producentów /dostawców/ wołowiny, wieprzowiny, kurczaka oraz indyka w Europie,  celem świadczenia dla tych firm usług dystrybucji. Firma powstała w 2010 roku i posiada  wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie i handlu mięsem.

Firma specjalizuje się w eksporcie mrożonych produktów mięsnych (wieprzowina, wołowina, cielęcina, koza, drób -kurczak, indyk, kura) i innych towarów, takich jak ryby i warzywa.

7.       

BRSE20190410001

Szwecja

Firma specjalizująca się w zaawansowanej technologii obróbki skrawaniem dla przemysłu lotniczego, zainteresowana jest nawiązaniem współpracy  z dostawcą ciężkich spawanych, obrabianych konstrukcji stalowych oraz  giętych cienkościennych konstrukcji stalowych. Oczekiwana zdolność produkcyjna to 10 do 100 sztuk. Firma poszukuje partnera głównie w krajach bałtyckich i innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej i proponuje współpracę w ramach umowy o podwykonawstwo.

8.       

BRUK20180822001

Wielka Brytania

Start-up z siedzibą w Yorkshire, poszukuje producentów odzieży wierzchniej, wykonanej z wełny, kaszmiru, tkanin i skóry jagnięcej w celu zawarcia współpracy  na zasadzie  umowy produkcyjnej. Firma zainteresowana jest nawiązaniem długoterminowej współpracy z producentem, który będzie zdolny wytwarzać odzież o bardzo wysokiej jakości, z bawełny, wełny, kaszmiru i skóry jagnięcej.  Firma posiada obecnie  wzory odzieży w czterech rozmiarach. Poszukiwani producenci  mogą już współpracować z istniejącymi luksusowymi markami odzieżowymi.

9.       

BRFR20190613001

Francja

Firma zlokalizowana na południu Francji będąca dystrybutorem produktów szklanych wykorzystywanych jako pojemniki na stałe i płynne produkty spożywcze, poszukuje nowych dostawców szklanych słoików z zakrętkami (typu twist-off) oraz butelek. Firma oferuje również swoje usługi jako dystrybutor poprzez umowę o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Firma posiada 25 lat doświadczenia w tej dziedzinie i oferuje ponad 700 artykułów o różnych kształtach, pojemnościach (30 ml do 12 litrów) i wykończeniu. Wśród nich są butelki, słoiki, butle i niektóre przedmioty dekoracyjne, takie jak świeczniki, wazony.

10.   

BRFR20180516001

Francja

Firma działająca w branży obuwniczej od 50 lat, poszukuje nowych dostawców pantofli z materiałów tekstylnych i oferuje umowę produkcyjną. Firma sprzedaje pantofle bezpośrednio dużym firmom detalicznym i poszukuje tanich pantofli w różnych rozmiarach, które będą sprzedawane w dużych ilościach we Francji. Obecnie firma kupuje około miliona pantofli rocznie, dlatego potencjalny partner  powinien być w stanie realizować duże dostawy. Firma nie ma wymagań odnośnie wzoru i chętnie rozprowadzi oferowany produkt, jeśli spełni on wymagania rynku francuskiego.  

 

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png