Święto Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie jest organizowane w rocznicę powstania pierwszej Izby Handlu i Przemysłu w Krakowie w dniu 14 listopada 1850 roku. Uroczystość służy integracji środowiska gospodarczego Małopolski, stanowi okazję do podsumowania osiągnięć Izby w minionym roku oraz wyróżnienia firm i osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju gospodarczego miasta i regionu.

Święto Izby stwarza duże możliwości promowania marki oraz produktów czy usług firmy nie tylko wśród firm członkowskich Izby Przemysłowo-Handlowej, ale także wśród licznie zaproszonych gości, będących przedstawicielami świata kultury, nauki, władz rządowych i samorządowych, dyplomatów oraz mediów.

W trakcie uroczystości firmy, które w sposób szczególny wyróżniły się w mijającym roku zgodnie z uchwałą Rady IPH zostają wpisane do Honorowej Księgi Nagród i Wyróżnień i otrzymują specjalny dyplom.

23 LISTOPADA 2018 - 168 ROCZNICA POWSTANIA IZBY – AKADEMIA SZTUK TEATRALNYCH W KRAKOWIE.

W dniu 23 listopada 2018 roku w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie uroczyście obchodziliśmy 168 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie - Święto Izby. Honorowy Patronat nad uroczystością objęli Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. Wydarzenie swoim patronatem objęła TVP Kraków oraz Dziennik Polski. W trakcie uroczystości wręczono m.in. wyróżnienie przyznawane przez uczestników spotkania z cyklu Kultura – Media – Biznes, Nagrody Krakowskiego Dukata, a także Dyplomy im. Teodora Baranowskiego.

W dniu 10 listopada 2017 roku w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie uroczyście obchodziliśmy 167 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie - Święto Izby. Honorowy Patronat nad uroczystością objęli Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa oraz Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

W dniu 18 listopada 2016 roku w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie uroczyście obchodziliśmy 166 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie - Święto Izby. Honorowy Patronat nad uroczystością objęli Wojewoda Małopolski Józef Pilch, Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa oraz Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

W dniu 13 listopada 2015 roku w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie uroczyście obchodziliśmy 165 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie - Święto Izby. Honorowy Patronat nad uroczystością objęli Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa.

W dniu 14 listopada 2014 roku w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie uroczyście obchodziliśmy 164 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie - Święto Izby. Honorowy Patronat nad uroczystością objęli Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa.

W dniu 15 listopada 2013 roku w salach Urzędu Miasta Krakowa uroczyście obchodziliśmy 163 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie. W trakcie uroczystości wręczono m.in. Odznaki Honoris Gratia, Dyplomy im. Teodora Baranowskiego i certyfikaty potwierdzające wpis do Honorowej Księgi Nagród i Wyróżnień.

W dniu 16 listopada 2012 roku w salach Urzędu Miasta Krakowa uroczyście obchodziliśmy 162 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie. W trakcie uroczystości wręczono m.in. Honorowe Statuetki IPH, Dyplomy im. Teodora Baranowskiego i certyfikaty potwierdzające wpis do Honorowej Księgi Nagród i Wyróżnień.

W dniu 18 listopada 2011 roku w salach Urzędu Miasta Krakowa uroczyście obchodziliśmy 161 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie. W trakcie uroczystości wręczono m.in. Honorowe Statuetki IPH, Dyplomy im. Teodora Baranowskiego i certyfikaty potwierdzające wpis do Honorowej Księgi Nagród i Wyróżnień.

W dniu 19 listopada 2010 roku w salach Urzędu Miasta Krakowa uroczyście obchodziliśmy 160 rocznicę powstania Izby Przemysłowo – Handlowej w Krakowie. W trakcie uroczystości wręczono, Honorowe Dyplomy im. Teodora Baranowskiego i certyfikaty potwierdzające wpis do Honorowej Księgi Nagród i Wyróżnień.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png