Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu warsztatowym pt. „Negocjacje międzynarodowe – jak obronić cenę oraz podpisać zyskowny kontrakt eksportowy”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 4 czerwca 2019 r. o godz. 9.00.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Wprowadzanie wyrobów medycznych do obrotu w UE według nowych przepisów od 26 maja 2020 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 13 czerwca 2019 r. o godz. 9.30.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz EDUNEO zapraszają na seminarium pt. „Lider i przywództwo w czasach digitalizacji”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 3 czerwca 2019 r. o godz. 13.00.

Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych w ramach targów SUBCONTRACTING organizowanych w dniach 4-7 czerwca 2019 roku w Poznaniu razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w Innovat&Match 2019 - giełdzie kooperacyjnej  organizowanej w dniach 5-7 czerwca w Bolonii w ramach R2B - Research to Business 2019, 14. edycji Międzynarodowej Wystawy Badań Przemysłowych i Kompetencji dla Innowacji (International Exhibition on Industrial Research and Competences for Innovation).

Zapraszamy Państwa na konferencję organizowaną przez Rzeczpospolitą, którą Izba objęła patronatem. Konferencja nt. „Pracownicze Plany Kapitałowe” odbędzie się 16 maja br. w Krakowie w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto przy ul. Pawiej 18b.

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png