Spółki komandytowe nie służą do optymalizacji podatkowej! Są w większości przypadków powoływane przez polskich przedsiębiorców prowadzących opodatkowaną w Polsce jednoosobową działalność gospodarczą, którzy z racji osiągnięcia określonego zaawansowanego stopnia rozwoju potrzebują odpowiedniego ukształtowania zasad zarządzania spółką, prowadzenia jej spraw oraz ograniczenia ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej.

Ambasada Meksyku w Polsce uprzejmie zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w webinarze na temat możliwości inwestycji w stanie Aguascalientes, organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego Aguascalientes (SEDEC), wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ostatnim webinarze kończącym cykl „Zarządzanie ryzykiem walutowym”Webinar odbędzie się w dniu 26 października 2020 r. o godz. 11.00.

Publikujemy listę uczestników zakwalifikowanych do II etapu konkursu „MÓJ PIERWSZY BIZNES”

Zapraszamy regionalne przedsiębiorstwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pandemią z Komisją Europejską za pośrednictwem krótkiej, (około 10-minutowej), anonimowej ankiety on-line. Celem niniejszego kwestionariusza jest zebranie informacji, które pomogą Komisji Europejskiej w skalibrowaniu jej polityki na rzecz ożywienia gospodarki.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png