W dniu wczorajszym w Izbie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Izby, Miasta i Regionu Metropolitarnego Norymbergi.

W trakcie spotkania Leszek Rożdżeński, Prezydent IPH, i dr Thomas Koch, Dyrektor Zarządzający Nuremberg Metropolitan Area, wstępnie ustalili, że nawiązana zostanie w obszarze gospodarczym systemowa współpraca pomiędzy Regionami Metropolitarnymi Krakowa, Norymbergi, Katowic i jeszcze niewybranego miasta w Lombardii. Omówiono branże, jakie mogłaby obejmować, oraz podstawowe zasady. Strony ustaliły, że niedługo dojdzie do spotkania online zainteresowanych, na którym szczegółowo omówione zostaną strategiczne cele i ramy porozumienia. Pan dr Manuel Hertl, przedstawiciel Izby z Norymbergi, zaprosił przedstawicieli Izby krakowskiej do złożenia wizyty w Norymberdze.

Ciasteczka

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.